Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 14

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 15

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 22

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 23
petrakot - svět pletení: kdo jsem

Kdo jsem

Dobrý den, jsem velmi potěšena, že jste navštívili moje stránky a můj e-shop na stránkách www.e-pleteni.cz.

 

Dlouhou dobu jsem pletení a háčkování měla jako velký koníček.  Před šesti lety jsem se začala věnovat i zakázkové výrobě, a proto jsem se rozhodla nabídnout i ostatním pomůcky a rady, které sama používám. Webové stránky tvořím s cílem vytvořit OBCHODNĚ - PORADENSKÝ servis pro všechny, kteří mají zájem.

Stále se učím, takže jakákoliv připomínka mi bude pomůckou pro další práci.

 

Je mi 37 let, jsem maminkou dvou krásných dětí, Janičky 12 let, a Jeníčka 9 let.

Již šestkrát jsem zorganizovala WOOL PARTY v Prostějově - městě módy, což je setkání pletařek nejen

nad pletením. Fotoreportáž ze III. ročníku. 

V rámci wool party je pořádána módní přehlídka pletených  modelů z mé tvorby:

Přehlídka 2008 nebo Přehlídka 2009 nebo

Přehlídka 2010, která se opravdu vydařila. Mohli jste vidět nejen moji tvorbu, ale i výsledky práce návrháře Leo Macenauera a kadeřnice Ivety Skočkové.

Přehlídka 2011 byla ve spolupráci výborné kadeřnice Ivi Vrbové, autorky společenských šatů Lenky Štěpánkové.

V roce 2012 se přehlídky účastnila Kateřina Korshun přehlídka 2012.

Na těchto akcích se také podařilo vytvořit rekordy do guinnessovy knihy rekordů:

 Nejvíc ok upletených skupinou pletařek na jednom místě.
Petra Kotrysová zorganizovala akci WOOL Party II, v rámci které upletlo 30 pletařek během tří minut celkový počet 3 846 ok, což představuje průměr 128,2 ok na každou účastnici.
Rekordu bylo dosaženo dne 2. února 2008 v kulturním domě Duha v Prostějově.

V roce 2009 jsme vytvořily rekordy dva, jednak v počtu háčkujících na jednom místě, kdy 51 osob háčkovalo, a také v počtu řetízkových uháčkovaných v časovém limitu 3.minut háčkem číslo 1,5 přízí Sylva Nitárna Česká Třebová.

V únoru 2009 jsem v Loskutákovi představila nejen bambulkovou přízi, ale i vestičku s návleky z ponožkové příze :-)). V současné době pracuji na kurzech háčkování určených nejen pro začátečníky.

V červnu 2009 jsem potom v Loskutákovi předvedla něco málo z háčkování.

V lednu 2010 jsem zpracovala téma bytové doplňky.

Byla jsem pozvaná i do Snídaně s Novou 23.9.2010.

V Živě na jedničce jsme na jaře 2012 představila šroubovací jehlice a v únoru 2013 jsem v pořadu Dobré ráno předvedla volánkové příze :-).

 Když jsem začala navštěvovat různá pletařská fóra  zjistila jsem, že je mezi námi spousta takových jako já. Také jsem však narazila na problém, že někteří by se do vlastního výtvoru i pustili, ale bez přesného popisu se nehnou z místa.

Ano, vychází časopisy ve kterých popisy jsou, někdy z nedostupného materiálu, nebo dokonce s chybou, a nezkušenou pletařku potom taková práce odradí a svůj výrobek nikdy nedokončí. Nemá se koho zeptat, s kým se poradit, proto jsem se rozhodla být nápomocná těm, kteří o takovou pomoc budou stát a zavést na trh něco co tu ještě není a to poradenskou službu s popisy zdarma, i s mými autorskými popisy, které si za malý peníz můžete zakoupit.

Mým autorským vrcholem je vydání knihy "Očko k očku", kterou je možné zakoupit jak na e-shopu, tak v knihkupectví po celé republice.

Každý z popisů je mnou odzkoušený. Protože spousta krásných nápadů je ze zahraničí i překlady nejprve odzkouším a potom je teprve budu nabízet dál. Pokud budete mít i vy popis na Váš výrobek, budu velmi ráda, když budete spolupracovat a poskytnete ho ostatním.

V e-shopu naleznete užitečné pomůcky a materiály se kterými pracuji.

Navštívit můžete i můj kamenný obchod: Fügnerova 8, Prostějov.

Kromě klubíček jsme nabídku rozšířili o galanterii. Přijďte se podívat !!!

V domácnosti třídím odpad. Balíky se proto snažím balit do obalů, které už jednou, nebo vícekrát prošly poštou....


Objednávky hotových výrobků: v e-shopu se snažím představit výrobky, které již byly vyrobeny, aby jste si udělali představu co očekávat při stanovení objednávky. Ceny jsou závislé na výběru materiálu a požadované velikosti. Na jakýkoliv dotaz jsem připravena odpovědět.

Držte mi palce, spoléhám na Vás.

Petra

 Spřátelené weby můžete najít zde.

 

 


Web © Pavel Doško, 2008; Obsah © Petra, 2008 - 2013
napište mi e-mail; přejděte nahoru